FER YOGA

Yoga ile denge, uyum ve huzur elde edilir.  Esneklik ve kas şekillendirmesi gibi fiziksel yararları ,  sakinlik, stres azaltma ve genel vücut farkındalığı gibi zihinsel yararları ile gerçekten üyelerimiz için 'meşgul yaşam! ın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. 

Sizi yoga disiplinleriyle yetenekli yoga öğretmenlerinin eline bırakıyoruz.  Sizin için yoga sağlıklı yaşamın mükemmel başlangıcı olsun.
 

Yoga yapan insanlarda aşağıdaki olumlu değişmeler meydana gelmiştir.
Kas ve eklem ağrılarından kurtulmuşlardır. Omurga ve omurilikleri güçlenmiş ve sırt ağrıları da gözle görülür bir şekilde azalmıştır.

Genel sağlık durumunda hissedilir iyileşmeler görülmüştür, vücuttan inanılmaz bir denge meydana gelmiştir. Kan şekeri düzeyi normal seviyelerdedir. Kollesterol oranları çok azalmıştır. buradan da yoganın kollesterol ve kan şekerine olumlu etkileri ortaya çıkıyor.

Yoga zayıflamaya da yardımcı oluyor. Yoga vücudu ve zihni boşaltarak vücuttaki dengenin yeniden kurulmasına büyük katkıları oluyor.

Şeker hastalığı, astım, obezite, yorgunluk, damar sertliği gibi hastalıklarda yoga yapan insanlarda gözle görülür iyileşmeler sağlanmıştır.