Haftalık Program

Pazartesi

ZUMBA FİT

Saat: 12:15 - 13:00

Eğitmen: TOPRAK

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

STRONG ZUMBA

Saat: 19:00-19:50

Eğitmen: TOPRAK

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

ADVANCED SPİNNİNG

Saat: 19:00-19:50

Eğitmen: EREN

Rezervasyon: Var

Mekan: STÜDYO 3

TOTALY FIT

Saat: 20:00-20:30

Eğitmen: MUHAMMED

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

NEFES TEKNİKLERİ

Saat: 20:00-21:00

Eğitmen: TAMER

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

Salı

PİLATES GYMBALL

Saat: 12:15 - 13:00

Eğitmen: FİLİZ

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

PİLATES GYMBALL

Saat: 19:00-19:50

Eğitmen: FİLİZ

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

ADVANCED SPİNNİNG

Saat: 19:30-20:00

Eğitmen: EREN

Rezervasyon: Var

Mekan: STÜDYO 3

SAVUNMA SANATLARI

Saat: 19:00-19:50

Eğitmen: BİLGEHAN

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

YOGA

Saat: 20:00-21:30

Eğitmen: AYFER

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

Çarşamba

CORE WORKOUT

Saat: 12:15 - 13:00

Eğitmen: MUHTEŞEM

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

LATINO FIT

Saat: 19:00 - 19:50

Eğitmen: TOPRAK

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

ADVANCED SPİNNİNG

Saat: 19:00-19:50

Eğitmen: TOLGA

Rezervasyon: Var

Mekan: STÜDYO 3

STRECHİNG

Saat: 19:00-20:00

Eğitmen: EKATARİNA

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

TOTAL BODY

Saat: 20:00-20:30

Eğitmen: TOLGA

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

Perşembe

ZUMBA FİT

Saat: 12:15 - 13:00

Eğitmen: TOPRAK

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

PİLATES ON MAT

Saat: 19:00-19:50

Eğitmen: FİLİZ

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

EXPRESS SPİNNİNG

Saat: 19:00-19:30

Eğitmen: EREN

Rezervasyon: Var

Mekan: STÜDYO 3

SAVUNMA SANATLARI

Saat: 19:00 - 19:50

Eğitmen: BİLGEHAN

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

BODY FUSION

Saat: 20:00-20:30

Eğitmen: MUHAMMED

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

Cuma

TOTALY FİT

Saat: 12:15-13:00

Eğitmen: MUHAMMED

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

ZUMBA

Saat: 19:00 - 19:50

Eğitmen: TOPRAK

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

EXPRESS SPİNNİNG

Saat: 19:30-20:00

Eğitmen: MUHAMMED

Rezervasyon: Var

Mekan: STÜDYO 3

CORE WORKOUT

Saat: 20:00-20:30

Eğitmen: MUHAMMED

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

NEFES TEKNİKLERİ

Saat: 20:00-21:00

Eğitmen: TAMER

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

Cumartesi

EXPRESS SPİNNİNG

Saat: 10:00-10:30

Eğitmen: MUHAMMED

Rezervasyon: Var

Mekan: STÜDYO 3

CORE WORKOUT

Saat: 10:30-11:00

Eğitmen: MUHAMMED

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

ÇOCUK AKADEMİSİ - NEFES TEKNİKLERİ

Saat: 13:00-14:00

Eğitmen: TAMER

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

ÇOCUK AKADEMİSİ - DÖVÜŞ SANATLARI

Saat: 14:00-15:00

Eğitmen: BİLGEHAN

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

ÇOCUK AKADEMİSİ - ÇOCUK JİMNASTİK

Saat: 15:00-16:00

Eğitmen: EKATARİNA

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

ÇOCUK AKADEMİSİ - DRAMA ANİMASYON

Saat: 16:00-17:00

Eğitmen: METİN

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

Pazar

YOGA

Saat: 10:00 - 11:30

Eğitmen: AYFER

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1

EŞLİ DANSLAR

Saat: 11:00-12:00

Eğitmen: TOPRAK

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 1
(ÜCRETLİ DERS)

ÇOCUK AKADEMİSİ - NEFES TEKNİKLERİ

Saat: 13:00-14:00

Eğitmen: TAMER

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

ÇOCUK AKADEMİSİ - DÖVÜŞ SANATLARI

Saat: 14:00-15:00

Eğitmen: BİLGEHAN

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

ÇOCUK AKADEMİSİ - ÇOCUK JİMNASTİK

Saat: 15:00-16:00

Eğitmen: EKATARİNA

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2

ÇOCUK AKADEMİSİ - DRAMA ANİMASYON

Saat: 16:00-17:00

Eğitmen: METİN

Rezervasyon: Yok

Mekan: STÜDYO 2